Koučing na moři

To nejdůležitější

Tato plavba je věnovaná všem dobrodruhům, kteří sní o absolutní svobodě.

Míváš občas pocit, že plníš očekávání celého okolí, jen ne ta svá? Opakuješ si: musím, měl bych, je třeba? Máš pořád pocit, že přijde jednou čas, kdy se už konečně budeš moci věnovat jen tomu, co je pro tebe důležité a kdy si začneš plnit svá přání?

Ten čas je teď. Popluješ s námi a podíváš se do svého nitra. Strávíš čas s fajn lidmi a ztišíš své negativní myšlenky. Protřídíš mysl, vyhodíš to, co už odeznělo, vyhodnotíš méně důležité a to, co je v tvém životě nejdůležitější. Optimisticky se podíváš do budoucnosti. Konečně pobudeš sám se sebou.

Ten čistý pohled do dálky tě zklidní..a pak můžeš chytit vítr do plachet! Zase se ti bude chtít žít!

A já celou tu cestu budu s tebou. Budeš v bezpečí. Jako zkušený navigátor ti pomůžu najít tu tvoji hvězdu a spolu prožijeme vyjímečnou cestu.

S mým přítelem Maciejem se známe jako dva staří vlci. Nejednou jsme spolu jedli z jednoho hrnce a prožili spolu nejedno dobrodružství. Doprovázeli jsme se a podporovali v realizaci našich snů. Dnes každý z nás dělá to, co miluje. Oba žijeme tak, jak jsme si to přáli. A vím, že i tobě se to podaří. Stačí, abys to chtěl zkusit!

Vřele Vás zvu!

Lektorka Mgr. Kasia Kordylewska

Maciej Broniszewski he always tries to stay close to water. Graduated navigation at Maritime Academy in Szczecin, Poland. Has sea going experience in merchant fleet. Sailing since primary school. Certified Yacht Skipper. If not sailing on yachts, he has good time with his second passion windsurfing and if it is windless, then he’s got the time to think of future cruises and trips. Born to joke and tell stories as well as fluent in giving orders.